Górnicza Dolina RP

Forum poświęcone serwerowi Górnicza Dolina RP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-03-03 12:02:28

Natsek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-02
Posty: 19
Punktów :   

Propozycje by Natsek

Wiec tak tutaj przedstawie moje propozycje dotyczace serwera wiec zaczynam
1.Wprowadzenie "systemu diega" czyli na 1 rangi po kopaczu itp chodzi o cienia i tym podobne rangi tak jak diego to robil czyli tescik zaufania i musimy zdobyc tam poparcie paru osob np "Natsek mysli o tobie ze jestes w porzadku,ktos1 mysli ze jestes idiota, ktos2:wogole cie nie zna ktos3;jest za toba w 100%"itp
2.to juz nie jest pomysl ale ludzie wykonujcie zadania osob z wyzsza ranga zeby nie bylo ze np. jakis straznik mowi cieniowi zeby szedl na patrol(kiedy nie ma dowodcy cieni oczywiscie)a cien mowi "nie rozkazuj mi"czy cos w ten desen
3.Proponuje aby na wejsciu byla kochana wojna SO z NO i oczywiscie jakies wyprawy napady na kopalnie i obozy tylko gdy jest to w miare wyrownane a nie ze np. 10osob z NO napada sobie na SO gdzie jest 2-3 osoby(na wyprawy to chetnie mozna ale oczywiscie jakies rp zachowajcie a nie ze wbiegacie na mapce i jechana i wtedy moze byc wiecej osob oczywiscie)
4.Niech magowie znajda sobie jakiegos kuriera co bedzie latal od obozu do obozu tak jak bylo to w gothicu:)
5.jak dla mnie magowie powinni tez glosic jakies kazania o swoim bogu (ognia o innosie wody o adanosie ciemnosci o beliarze jesli bedzie frakcja) cos ala vatras w g2 tylko kazdy w swoim obozie bo w cudzym to pewnie zostali by zabici na starcie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
najlepszy psychiatra łódź przegrywanie kaset vhs białystok rasa psa bolończyk