Górnicza Dolina RP

Forum poświęcone serwerowi Górnicza Dolina RP


  • Index
  •  » Kosz
  •  » Podanie na Moderatora Forum i Serwera

#1 2012-04-03 12:07:12

Brink

Moderator

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 27
Punktów :   

Podanie na Moderatora Forum i Serwera

Nick : Brink

Wiek (Real) : 15 lat

Poziom RP:80%/85%

Ile gram w Gothic multiplayer i coś o mnie:Cała moja przygoda zaczęła sie od 22grudnia.Wtedy zaczłęm grać na takich servach jak(niechce reklamowac ale mowie prawde )WyspaPL,KhorinisParty i HusariaRP.Były to moje pierwsze Servery RP.Strasznie wciągnął mnie GMP.Podobało mi odgrywanie RP.Lecz tak naprawde byłem zielony w takich rzeczach..bo nie wiedziałem wtedy co to OOC i IC,no mówi się trudno nie każdy mógł ogarnać odrazu OOC i IC...lecz po kilku dniach zacząłęm ogarniać role OOC,IC i RP...nie wiedziałem tylko że emotki daje sie nawiasach .Musze powiedzieć że na KhorinisParty byłem stałym graczem.Nie opuszczałem ich...ale  włąściwie po 3 tyg. grania w GMP..znudziło mie...ale wróciłęm do niego ...Lecz tylko na chwile.Czemu?.Ponieważ był upadek GMP.Lecz 1 z ludzi uratował GMP i dał mu życie od tamtej pory jeszcze nigdy w życiu nie znudził mi sie gothic multi.To był jakiś cud...że ta gra wgl. mi sie nie nudzi .Gram do dziś w to GMP i uważam za zajebistą grę.Mam nadzieje że GMP nie upadnie hyhyhy.Ogulnie...na GMP jestem ponad 4h.5h bo kocham w to grać ale w oczywiśćie dni szkolne...a w dni wolne b.długo siedzie .Mam nadzieje że to będzie naprawde zajebisty serv bo już mi sie podoba.

Co będę robił jako MOD:Ochraniał serwa przed  ""Neo Kid".Nie pozwole by ktoś na nim robił DM.Nie pozwole na uzywanie Czitów i tych innyc dupereli.Będę przestrzegał praw na Forum i Serwerze.No i  gitara

Offline

 

#2 2012-04-03 12:20:25

Mariusz

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-29
Posty: 45
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora Forum i Serwera

PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

Brink znam cie troche i wiem że ogarniasz dlatego masz okres próbny jak się sprawdzisz to dostajesz moda na stałe hasło podam Ci jeszcze dziś na PW.

P.S
Na razie piszcie podania tutaj niedługo będzie spis administracji i dział specjalnie dla podań zrobiony.

P.S 2
Jak piszecie podania to popracujcie nad estetyką.

Offline

 

#3 2012-04-03 12:40:58

Leans

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora Forum i Serwera

Nick w grze i na forum:Leans
Wiek:14 (w realu)
Czy masz doświadczenie:Tak jestem moderatorem forum i servera na serverze ******** (nie napisze bo nie chce robić reklam)
Ile grasz w GMP:Jakieś 2 miesiące
Co zrobisz jako Moderator:Będe pomagał graczą,ogarniał server forum i nieogarniętych graczy
Czy ktoś cie popiera:Nie wiem zabardzo ale myśle że poparło by mnie kilka osób
Coś o sobie:Witam wszystkich mam na imię Patryk.Lubie grać piłkę nożną,piłkę ręczną oraz dużo biegać.Narazie co sobote chodzę z wujkiem do pracy oraz Umiem jeść ciasteczka Oreo

Ostatnio edytowany przez Leans (2012-04-03 13:36:05)

Offline

 

#4 2012-04-03 15:35:34

Mozi

Moderator

Zarejestrowany: 2012-04-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora Forum i Serwera

Nick w grze i na forum:Mozi
Wiek:25
Czy masz doświadczenie:Jestem administratorem jednego z serwerów GMP i jego forum.
Ile grasz w GMP:Od chyba Listopada albo końca Listopada
Co zrobisz jako Moderator:Hmm będę wspierał nowych graczy by zapoznawali się z regulaminem i pomagał im w dojściu na wyższe stanowiska by godnie służyli pod banderami swoich gildii.
Czy ktoś cie popiera:Znalazło by się kilka osób xD
Coś o sobie:Witam mam na imię Andrzej, lubię grać w gry RPG ponieważ stawiają na wyobraźnie. Co do reszty to poznamy się w grze albo na gg.


PODANIE ROZPATRZONE POZYTYWNIE

Też okres próbny (chociaż myślę że niekonieczny) hasło dostaniesz na GG lub PW

Offline

 

#5 2012-04-07 14:01:33

Gamal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora Forum i Serwera

Nick : Gamal

Wiek (Real) : 15 lat

Poziom RP:70/80%

Ile gram w Gothic multiplayer Hmm W GMP gram od Grudnia Ogarniam Ic OOC
Co będę robił jako MOD: Gram dosyć często więc będę bronił serwer przed NEO Kidami oraz cziterami
Czy masz doświadczenie:Tak mam byłem na jednym serwerze adminem przez 2miechy
Czy ktoś cie popiera:Nie wiem ale ktoś by mnie poparł
Coś o sobie: Witam Mam na imię Szymon lubię grać w Gry Takie jak L2

Offline

 

#6 2012-04-07 16:27:10

Karbon z Rivii

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora Forum i Serwera

Nick : Karbon z Rivii/Napierdalacz

Wiek (Real) : Naście.

Poziom RP: StUwa .

Ile grasz w GMP :   Długo .

Co będę robił jako MOD: Takie tam.


Czy masz doświadczenie: Nie.

Czy ktoś cie popiera: No.

CUś o sobie: Jestem Karbon .

Przyjety na moderatora serwera

Ostatnio edytowany przez Karbon z Rivii (2012-04-08 21:39:35)

Offline

 

#7 2012-04-08 14:12:56

Aragaj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-05
Posty: 14
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora Forum i Serwera

Nick : Aragaj
Wiek : ???
Poziom rp : 100 %
Ile grasz w GMP? : Chyba ze dwa tygodnie
Co będę robił jako MOD? : Wypieprzał tych cziterów którzy robią bajzel na serwie zwłaszcza po tym jak zepsuli event Keyna... Będę Kickować DM-iarzy . Mam dość ich wszystkich . Często wbijam na serv . Jak chcesz to będę ... ''opiekować'' się zagranicznymi graczami . Dobrze gadam po Angielsku jak chcesz to mnie przepytaj xD

Czy masz doświadczenie : Nie

Czy ktoś cię popiera ? : Nie wiem nie pytam się ludzi o to . Nie chce żeby ktoś powiedział że mnie popiera lub odwrotnie na chama

Coś o sobie : hmmmmm ... Komputer to moje powołanie , ale wychodzę często na kosza , Robię też graffiti i hektolitrami żłopie coca-colę xD

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » Podanie na Moderatora Forum i Serwera

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ξενοδοχεία Νιν Μπιν https://www.berlin-hotel.pl/