Górnicza Dolina RP

Forum poświęcone serwerowi Górnicza Dolina RP


#1 2012-03-06 08:54:32

Natsek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-02
Posty: 19
Punktów :   

Zainteresowania/Przywitaj sie!

Wiec ja zaczne ze nazywam sie Adam mam 18lat i jestem z gdanska. Interesuje sie komputerami(a niestety chodze do samochodowki;D). Lubie grac w koszykowke. W wolnych chwilach gram w GMP i oczywiscie ogladam moje ukochane anime bez ktorych nie moge zyc;D

Offline

 

#2 2012-04-03 14:16:47

Mozi

Moderator

Zarejestrowany: 2012-04-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zainteresowania/Przywitaj sie!

Witam fana animek xD.
Co do mnie mam na imię Andrzej pochodzę z Olsztyna mam 25 lat. Szkołę mam już za sobą plusy i minusy tego, pracuję też plusy i minusy tego . Co by tu jeszcze dodać uczestnicze regularnie w ASG kocham astronomię i astrologię, gotuję (taki mini kucharz xD) no i uwielbiam oglądać filmy Fantasy Sci-fi.

Offline

 

#3 2012-04-08 16:23:31

Aragaj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-05
Posty: 14
Punktów :   

Re: Zainteresowania/Przywitaj sie!

Witam
Nazywam się Abuyin ibn Djadir ibn Omar Kalid ben Hadji al Sharidi pochodzę z Varantu z zamiłowania tworzę nowe legalne odmiany Bagiennego ziela , a na boku dorabiam jako wróżbita . Aktualnie mieszkam w Khorinis , a uczyłem się na Wyższym uniwersytecie wbijania kolegą noża w plecy . Oceny miałem niskie bo na poziomie zwykłego MORDERCY !!! Mama kąpała mnie w piachu bo wody nie było , a ojciec zrzucał mnie ze skały żeby wyhartować mi mięśnie , ale i tak nic z tego bo uciekłem w wieku 6 lat  do obozu pogan w Mora Sul . Wredni poganie często podpalali mi namiot , ale było to moje jedyne schronie przed moim tatą który po kilku latach został ........ OJCEM DYREKTOREM !!! ............................................... w fabryce Cegielskiego ! Teraz mieszkam w Khorinis i mam to za sobą .....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
eggy.pl pipety serologiczne